037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Vyhotovenie
Použitie
Farba
Dĺžka
 

Systémy dierovaných dosiek

Teraz prichádza poriadok do systému – so systémami dierovaných dosiek. S nimi rýchlo a prakticky vytvoríte lepší poriadok na pracovisku. Dobré riešenie priestorovo úsporného a prehľadného uschovania pracovných materiálov, náradia a drobných súčiastok.
Našli sme 67 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 67 artikel/-e/-ov
Systémy dierovaných dosiek – univerzálne použiteľné a dokonalá pomôcka
Systémy dierovaných dosiek sa dajú využívať v rozmanitých oblastiach a poskytujú praktické riešenia na mnohé výzvy týkajúce sa uskladňovania. Ideálne sa hodia na umiestnenie náradia a upevňovacích materiálov v dielni popri skrinkách na náradie. Systémy dierovaných stien pomáhajú pritom, aby pracovné materiály a nástroje boli vždy poruke. Tieto systémy možno upevniť na stenu alebo ich voľne umiestniť v miestnosti. Preto sa systémy dierovaných stien dokonale hodia aj na prezentáciu tovarov v maloobchodných priestoroch. Do dier sa vložia háky, na ktoré sa dá zavesiť tovar. V závislosti od palety produktov sa háky dajú individuálne usporiadať. S využitím rôznych doplnkových výbav, ktoré sú k týmto systémom k dispozícii, sa tovary dajú prehľadne a usporiadane vystavovať a uschovávať. Ten istý princíp funguje aj v prevádzke, v dielni a vo výrobe. Na systéme dierovaných stien sú individuálne usporiadané nástroje a náradia, ktoré sú potrebné pre príslušnú pracovnú stanicu. Vo forme posuvnej steny slúži voľne umiestnená stena s dierovanou doskou súčasne aj ako stenový oddeľovací prvok medzi rôznymi skupinami tovarov alebo jednotlivými oblasťami v dielni. Pre stenové oddeľovacie prvky sú k dispozícii obojstranne použiteľné dierované dosky, čo umožňuje obzvlášť efektívne využitie takéhoto systému.

Flexibilne rozširovateľné systémy dierovaných dosiek pre obchod a remeslo
V našej online predajni nájdete nápomocné systémy dierovaných dosiek určené na použitie v obchode a remesle. V ponuke KAISER+KRAFT sa nachádza početné príslušenstvo na vybavenie dierovaných dosiek hákmi na dierované dosky, odkladacími škatuľkami, odkladacími policami, svorkami na náradie alebo držiakmi káblov. Pre špeciálne nástroje sa systémy dierovaných dosiek dajú doplniť držiakmi kľúčov na skrutky a matice, držiakmi na imbusové kľúče alebo držiakmi vrtákov. Pre inteligentné systémy sú dokonca k dispozícii špeciálne držiaky na plechovky. Na flexibilné použitie v dielni sa ponúka použitie vozíka na náradie, ktorý pozostáva z pojazdného systému štrbinových a dierovaných dosiek s prídavnými úložnými plochami. Pojazdné skrinky na náradie sa taktiež dajú doplniť dierovanými doskami. Na použitie systémov dierovaných dosiek v obchode dostanete v našej internetovej predajni špeciálne príslušenstvo ako upevňovacie kolíky alebo držiaky v tvare U. Dierované dosky z oceľového plechu s práškovým nástrekom nájdete v našom sortimente v rôznych farbách a veľkostiach.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov