Späť
Produktový poradca

E-stojan na materiál EUROKRAFTpro

Zdvíhanie a spúšťanie stlačením tlačidla

Musíte prerušiť prácu kvôli každej malej skrutke? Prechádzať do rôznych jogových polôh pre každý jeden diel? Stále sa ohýbať, presúvať, vstávať a znovu si sadať… nemôže to byť jednoduchšie? Samozrejme že môže: E-stojan na materiál EUROKRAFTpro!

E-stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

Nový člen tímu je nápomocný, agilný, chápavý, robustný, silný a dychtivý po práci.

E-stojan na materiál EUROKRAFTpro svojou flexibilitou nielen zjednodušuje zdvíhanie a spúšťanie bremien do 125 kg, ale aj šetrí pracovnú silu Vašich zamestnancov. Vďaka lítium-iónovej batérii je takisto vždy pripravený na prevádzku – a dokonca je elektricky výškovo nastaviteľný aj pri zaťažení. Prístup k vyzdvihnutému tovaru uľahčuje aj výklopná nakladacia plocha. Napríklad na pracovisku v dielni vám E-stojan na materiál zaručí, že pohodlne dosiahnete na každú skrutku alebo komponent bez toho, aby ste si vyvrtli členok.

A tak hovoríme: Zbohom krkolomné pohyby! Vitaj uľahčenie práce.

Vyberte si z dvoch veľkostí: E-stojan na materiál EUROKRAFTpro vo veľkom aj malom

Ergonómia stlačením tlačidla

Premiestňovanie bremien do 125 kg bez námahy

Ovládací diel

E-stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

Zdvíhajte a spúšťajte bez rozmýšľania. Vďaka haptickým ovládacím tlačidlám s jasnými symbolmi môžete E-stojan na materiál ovládať intuitívne a pohybovať ním nahor alebo nadol tak ľahko, ako by to bola detská hra.

3 pamätové polohy umožňujú aj automatický nábeh do uložených výšok.

Nastavenie sklonu + veľkosť plošiny

E-stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

Veľkosť plošiny je prispôsobená rozmerom stohovacích europrepraviek: 600 x 400 mm alebo 800 x 600 mm. Sklon plošiny možno nastaviť v rozsahu od 0° do 40° v 4 krokoch po 10°. Zaisťovacia páka sa nachádza na vonkajšej strane, a preto je mimoriadne ľahko prístupná.

Na výber máte 2 varianty plošiny: buď ako nakladaciu plochu so zaistením proti zošmyknutiu, alebo ako vaňu s vložkou z MDF. Vložku možno ľahko zdvihnúť a vybrať alebo vymeniť pomocou 2 priehlbín v spodnej časti zásobníka.

Lítium-iónový výmenný akumulátor

E-stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

A beží… a beží… a… E-stojan na materiál od EUROKRAFTpro poskytuje plnú mobilitu vďaka systému vymeniteľných lítium-iónových batérií. Na jedno nabitie batérie je možné vykonať až 80 pohybových cyklov pri plnom zaťažení. Pre nepretržitú prevádzkovú pohotovosť možno vybitú batériu jednoducho vymeniť za plnú.

Stav nabíjania je signalizovaný vizuálne indikátorom stavu nabitia batérie a akusticky zvukovým signálom. Ak sa nevyžaduje mobilita, je možná aj sieťová prevádzka.

Použitie

E-stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

E-stojan na materiál sa dá použiť rôznymi spôsobmi, najmä na poskytovanie a držanie pracovných prostriedkov v ergonomickej výške, napríklad na montážnych pracoviskách, pri vychystávaní objednávok, v sklade, vo výrobe, pri montáži alebo údržbe. Stojan na materiál je tiež vítaným kolegom pri prototypovaní a výrobe.

Je ideálny aj ako mobilný úložný priestor pre notebook, pracovné dokumenty atď.

Na vyžiadanie

E-stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

Na použitie v elektrotechnickom priemysle alebo na ďalšie spracovanie elektronických komponentov (napr. v automobilovom priemysle) je E-stojan na materiál na požiadanie k dispozícii aj vo verzii ESD (Electro-Static-Discharge). Na vyžiadanie sú možné aj špeciálne vyhotovenia.

Kontaktujte svoju kontaktnú osobu alebo zavolajte náš zákaznícky servis.

Extra výhody

E-stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

Tešiť sa môžete na servis na dokupovanie dielov v trvaní 5 rokov, 10-ročnú záruku a skvelé príslušenstvo, ako je externá nabíjačka, vymeniteľná batéria a vhodné stohovacie europrepravky.

Objavte našu kolekciu odborných znalostí

EUROKRAFT: Výrobky, ktoré niečo vydržia, aby ste sa nezastavovali
EUROKRAFTpro

EUROKRAFTpro

Maximálny výkon pre maximálne nároky

EUROKRAFTbasic

EUROKRAFTbasic

Pretože lacné veci si nemôžeme dovoliť

E-stojan na materiál EUROKRAFTpro mg$

Vitaj uľahčenie práce!

Váš nový tímový kolega je pripravený vyraziť! Získajte teraz rozhodujúci náskok a objednajte si ho ihneď. Postaráme sa o to takisto bez zbytočných krkolomných procesov.

Radi Vám pomôžeme s výberom Vášho individuálneho E-stojana na materiál EUROKRAFTpro.

Už ste počuli o laboratóriu KK?

Nové inovačné laboratórium KAISER+KRAFT – na všetko, čo nás posúva ďalej. Tu pracujeme na nápadoch, produktoch a inováciách. Pretože čo Vám poskytujeme, má byť nielen dobré, ale ešte lepšie. V konečnom dôsledku by mali výsledky našej práce nielen perfektne fungovať, ale tiež prinášať radosť. Pretože len potom sú presne tým, po čom ste vždy túžili.

Rozhliadnite a zoznámte sa aj s pani K – priamym prepojením do KK inovačného laboratória. Na všetko, čo potrebujete, aby ste boli dnes a zajtra perfektne vybavení.

Naše top produkty z tohto poradcu
Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 2
Zobrazenie:
Naše top kategórie z tohto poradcu