Späť
Produktový poradca

Nákladné bicykle využívané v prevádzke podniku

Na flexibilnú prepravu v areáli spoločnosti

Budúcnosť mobility už dávnejšie nepatrí len autám. Nákladné bicykle sú stále obľúbenejšie a etablujú sa práve v súkromnej, ako aj v obchodnej oblasti ako stále obľúbenejšia alternatíva na prepravu predmetov z bodu A do bodu B.

Používateľ sa preto už nemusí spoliehať len na silu svojich svalov. Modely s elektropohonom podporujú vlastné úsilie a enormne uľahčujú prepravu nákladov. Napriek svojej veľkej nosnosti sa nákladné bicykle riadia podivuhodne jednoducho. Práve spoločnosti s veľkým areálom alebo rôzni poskytovatelia služieb profitujú z nákupu nákladného bicykla. Často u nich môžeme nájsť jeden až dva bicykle pre personál, ktoré sú určené na flexibilné používanie.

Toto sú výhody nákladného bicykla.

  • Nepotrebuje žiaden benzín a je lacný na používanie
  • Zaberá menej miesta ako napríklad vidlicový stohovač alebo auto a pri nepoužívaní sa dá priestorovo úsporne uschovať
  • Prepravné úlohy sú s týmto rýchlym a obratným dopravným prostriedkom vybavené v krátkom čase
  • Dá sa s ním manévrovať aj v úzkych uličkách
  • Je stále k dispozícii, ak je artikel čo najrýchlejšie potrebný na inom mieste
  • Postará sa o pohyb v bežnom pracovnom dni
  • Často je podporovaný štátom a mestom
  • Šetrí životné prostredie

Ako sa dajú nákladné bicykle využiť v podniku?Úžitok nákladného bicykla jednou vetou? Jednoducho sa dostane všade a okrem toho dokáže aj niečo previezť.

Aký nákladný bicykel na akú úlohu?

Flexibilný univerzálny pomocník: nákladný bicykel Classic

Náš klasický, tradičný bicykel s nosičom je vhodný na prepravu malých nákladov v areáli podniku. Na tomto nemotorizovanom nákladnom bicykli môžete prepravovať predmety do hmotnosti 50 kg. Je ľahší a obratnejší ako alternatíva s tromi kolesami. Prepravný box sa pri tomto modeli s dvomi kolesami nachádza nad predným kolesom. To umožňuje, aby ste mali náklad vždy na očiach a mali k nemu rýchly prístup.Silná trojkolka: Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO

Pri tomto elektrickom bicykli sa veľký zatvorený transportný box nachádza v prednej časti bicykla medzi dvomi prednými kolesami. Vďaka konštrukcii s tromi kolesami zostáva E-Cargo aj počas státia alebo v zákrutách vyvážený a stabilný. Silný motor zadného kolesa pomáha pri rozjazde a jazde dopredu do rýchlosti 25 km/h. Je to komfortné hlavne vtedy, ak sa približujete k hranici zaťaženia 80 kg. Tento elektrický bicykel je skutočný ťahúň a prepravuje jednoducho a bezpečne materiál, zariadenia a iné tovary v najbližšom okolí.

Nákladné bicykle wt$

Nákladný bicykel v bežnej každodennej prevádzke: 7 osvedčených tipov z praxe

Informujte sa o možnostiach prepravy!

Vedeli ste, že mnohé krajiny, napríklad Nemecká spolková republika, ako aj mnohé samotné mestá a obce podniky pri nákupe nákladných bicyklov finančne podporujú? Informujte sa vo svojom regióne na možnosť takejto podpory.

Naše top kategórie z tohto poradcu