Späť
Produktový poradca Životné prostredie

Vodiaci systém pre zákazníkov Popolníky a zberače odpadkov

Nájdite správny zberač odpadkov pomocou piktogramov – vodiaci systém pre zákazníkov zameraný na popolníky a zberače odpadkov Vám vysvetlí, ako.

Aj do exteriéru

Výrobky sú v dôsledku svojich materiálových vlastností robustné a odolné proti poveternostným vplyvom a preto sa dajú veľmi dobre použiť aj vo vonkajších priestoroch.

Odolné voči vandalizmu

Výrobky sú v dôsledku svojich materiálových vlastností mimoriadne robustné a odolávajú aj veľkému zaťaženiu. Na použitie bez obáv aj na verejných priestoroch.

Antibakteriálne

Výrobky sú odolné voči teplotám a okrem toho sa ľahko čistia, čo zabraňuje hromadeniu baktérií resp. sa baktérie rýchlo a jednoducho odstraňujú.

Uzamykateľné

Popolníky resp. zberače odpadkov je možné uzamknúť (napr. cylindrickým alebo dvojzávorovým bezpečnostným zámkom) a chrániť tak pred neoprávneným prístupom.

Upevnenie do podlahy

Výrobky je možné za pomoci upevňovacieho materiálu, ktorý je čiastočne súčasťou dodávky, ukotviť pevne do podlahy.

Montáž na stenu

Výrobky je možné za pomoci upevňovacieho materiálu, ktorý je čiastočne súčasťou dodávky, namontovať na steny.

Montáž na stenu a podlahu

Výrobky je možné za pomoci upevňovacieho materiálu, ktorý je čiastočne súčasťou dodávky, pevne ukotviť do podlahy a/alebo namontovať na steny.

S vnútorným vedrom

Výrobky sú štandardne vybavené vnútorným vedrom. Toto umožňuje bezproblémovú a čistú likvidáciu odpadkov.

Piesková náplň

Popolníky sa vyplnia pieskom, podporujúcim hasenie ohorkov.

Hasiace plamene

Táto konštrukcia popolníka alebo zberača odpadkov zabraňuje ďalšiemu prívodu kyslíka v prípade vzniku ohňa a udusí tak tvoriace sa plamene.

Proti odtlačkom prstov

Tieto nádoby sú opatrené špeciálnym výbrusom a extrémne elastickým zapečatením. Na povrchu z ušľachtilej ocele preto pri kontakte nezostávajú takmer žiadne odtlačky prstov.

Ušľachtilá oceľ

Mnoho výrobkov z tohto sortimentu ponúkame aj vo variante z ušľachtilej ocele. Čo je vlastne ušľachtilá oceľ a ako ju optimálne ošetrovať? Užitočné tipy pre manipuláciu s vašim výrobkom z ušľachtilej ocele.

Naše top produkty z tohto poradcu
Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 476
Zobrazenie: