Späť
Produktový poradca Životné prostredie

Vodiaci systém – Priemyselné čistenie

Pomocou piktogramov, ktoré sú uvedené v nasledovnom zozname, vám chceme pomôcť pri výbere produktov a poskytnúť vám rýchly prehľad o výhodách jednotlivých produktov.

Priemyselné čistenie 084

Čistenie filtra

Pri zariadeniach s touto značkou prebieha automatické čistenie integrovaného filtra. Výkonnosť zariadenia sa tak drží na vysokej úrovni.

Priemyselné čistenie 083

Nehlučné

Zariadenia s touto značkou majú pomerne nízku hlučnosť. Dajú sa preto použiť aj v oblastiach, kde sú väčšie zvukové kulisy neželané.

Priemyselné čistenie 077

Prídavná zásuvka

Zariadenia s touto značkou majú zásuvku priamo na výrobku. Tieto umožňujú prevádzkovanie elektrospotrebičov bez použitia ďalších káblových bubnov. Menej káblov znamená aj menej možností zakopnutia. Okrem toho sa dá jednoducho vykonávať odsávanie priamo na elektrospotrebiči.

Priemyselné čistenie 085

Easy-Press®

Vysokotlaková pištoľ Easy-Press® má ergonomický tvar a jednoducho sa obsluhuje. Prídržné a odťahové sily sa redukujú a toto zabezpečuje aj pri dlhších pracovných intervaloch prácu bez únavy.

Priemyselné čistenie 081

Mikrovlákna

Tu nájdete čistiace textílie z mikrovlákna. Vďaka štruktúre vlákien je mikrovlákno obzvlášť efektívne. Viac informácií k téme Mikrovlákna nájdete v: Mikrovlákna v čistení.

Priemyselné čistenie 082

Bez kontaktu ruky

Mopy, ktoré sú označené týmto piktogramom, sa dajú vyžmýkať bez toho, aby sa znečistený mop dostal do kontaktu s rukami. Vďaka zafixovaniu na držiaku mopu sa uvoľnením nožnej západky dá mop sklopiť, vyprať a následne vyžmýkať v žmýkači.

Priemyselné čistenie 080

Ekologické

Tento piktogram poukazuje na to, že pri týchto produktoch je životné prostredie obzvlášť brané do úvahy. Tu sa používajú technológie resp. materiály, ktoré podporujú udržateľné využívanie nášho životného prostredia.