037 – 65 23 633 
Logo KAISER+KRAFT
ZAMERANÍ NA VAŠE POTREBY

Spoločnosť Kwesto sa premenovala na KAISER+KRAFT a takmer všetko, čo ste v minulosti nakupovali od spoločnosti Kwesto, vám teraz dodá spoločnosť KAISER+KRAFT.

Ak s tým súhlasíte, presmerujeme vás.

KAISER+KRAFT ponúka mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré už možno poznáte z minulosti.

  • KAISER+KRAFT dodrží všetky svoje záruky.
  • Poskytneme vám bezplatné doručenie tovaru.
  • Stále platí 30-dňová lehota na bezproblémové vrátenie tovaru.
  • Žiadna minimálna hodnota objednávky, žiadne dodatočné administratívne poplatky.
Chceli by sme vás však o niečo požiadať: Ak ste boli predtým registrovaným zákazníkom na webovej stránke spoločnosti Kwesto, využite jednoduchý postup a zaregistrujte sa v novom internetovom obchode KAISER+KRAFT.

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výrobok
Výška
Vybavenie
Vlastnosť
Šírka
Séria
Rozsah prestavenia výšky
Zobraziť viac
 

CONTACT

Perfektné vybavenie v call centre s CONTACT
Pri rade kancelárskeho nábytku Contact je názov súčasne aj programom, pretože ponúkané produkty sa dokonale hodia pre telefonické pracoviská v call centrách.
Našli sme 28 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 28 artikel/-e/-ov
Séria kancelárskeho nábytku Contact – VARIETY na zariadenie call centier
Séria kancelárskeho nábytku Contact ponúka celý rad rôznych prvkov kancelárskeho nábytku s bohatými možnosťami kombinácie, takže vo svojich pracovných priestoroch môžete podľa požiadavky zriadiť veľké a malé tímové pracoviská a call center stoly. Contact patrí do skupiny VARIETY, pretože skupiny písacích stolov bodujú variabilnými možnosťami usporiadania. Predovšetkým písacie stoly série kancelárskeho nábytku Contact tvoria dôležitý základ na vytvorenie perfektného call centra. Výškovo prestaviteľné písacie stoly sú už modelované do určitého tvaru, ktorý sa dá jednoducho doplniť ku skupinovému stolu. Aj s nadstavbovými stolami a prepojeniami môže poslúžiť séria kancelárskeho nábytku Contact. Séria na to ponúka plné dosky so spojovacími plechmi a upevňovacím materiálom. Práca v call centre sa často vykonáva na skupinových stoloch. Tieto sú čiastočne vybavené treťou úrovňou, ktorá sa jednoducho nasadí na stôl. Ešte častejšie sa tu objavujú praktické deliace steny. Séria kancelárskeho nábytku Contact ponúka takisto takéto deliace steny na nasadenie na písacie stoly. Prvky deliacej steny majú pekný hliníkový rám a sú potiahnuté látkou. Sú navzájom spojené pomocou flexibilného plastového profilu. Profily deliacich stien Contact musia byť flexibilné, aby sa dali prvky v uhloch vzájomne usporiadať. Pretože deliace steny sa nezoskrutkujú s písacím stolom, musia sa navzájom spojiť minimálne tri prvky, aby sa zabezpečila maximálna možná stabilita.

Séria kancelárskeho nábytku Contact s flexibilným kancelárskym regálom na flexibilnú prácu!
V sérii kancelárskeho nábytku Contact možno nájsť popri prvkoch ako písací stôl a deliaca stena aj mobilný kancelársky regál, ktorý je dostupný v dvoch výškach. Stredné strany regála sú vyberateľné a dajú sa presunúť do strán. Zadné steny regála majú obojstrannú povrchovú úpravu. Kancelársky regál Contact je vybavený kolieskami, takže zostane mobilný a môže optimálne poslúžiť pri flexibilnej práci. K regálu série kancelárskeho nábytku Contact možno voliteľne objednať súpravu zloženú zo skriňových dverí s kovovými rukoväťami a kvalitnými celokovovými závesmi. Zariaďte si svoje telefonické pracoviská funkčne. Séria kancelárskeho nábytku Contact Vám ponúka vhodný základ v ľahko kombinovateľných farbách svetlošedá a vzor buk.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov