037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Vybavenie
Vlastnosť
Objem popolníka
Materiál popolníka
Materiál
Farba popolníka
Zobraziť viac
 

Popolníky

Porozhadzované ohorky pred vašimi vstupnými dvermi? Nemusí to tak byť. Ponúknite fajčiarom popolník, napr. stojací popolník. Predovšetkým pred vstupmi do verejných budov a v podnikoch poskytujúcich služby je popolník veľmi užitočným vybavením.
Našli sme 80 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 80 artikel/-e/-ov

Popolníky pre čistý vstupný priestorAk chýba v dosahu vhodná nádoba, skončia na podlahe. Cigaretové ohorky vo vstupnom priestore alebo nádvorí rýchlo zničia dobre udržiavaný vzhľad vonkajšieho priestoru. So stojacími popolníkmi od KAISER+KRAFT zhodnotíte svoje vonkajšie priestory a okrem toho zabránite nebezpečenstvu požiaru.
Opticky atraktívne nástenné popolníky a stojace popolníky s ohňovzdorným korpusomV našej predajni dostanete nástenné popolníky, ktoré zaberú málo miesta a zmestia sa do každého fajčiarskeho kútika. Štíhle stĺpové popolníky z ušľachtilej ocele bodujú vo vstupnom priestore svojím reprezentatívnym vzhľadom. Pre nechránené miesta na voľnom priestranstve odporúčame stojace popolníky alebo popolníky so strieškou.Nezávisle od toho, kde stoja alebo visia, zahasia naše popolníky požiar už v zárodku. O to sa postarajú ohňovzdorné korpusy. Modely hasiace plamene zabraňujú výmene kyslíka a takto zabraňujú aj silnému dymeniu. A aj pri vyprázdňovaní kladieme dôraz na čisté pomery. Umožňuje to napríklad praktický preklápací prípravok pri nástenných popolníkoch alebo jednoducho vyberateľná vnútorná nádoba.
Nádoby na odpad plus popolníky pre čistotu bez kompromisovU KAISER+KRAFT nájdete okrem popolníkov nádoby na všetky druhy odpadkov, od decentných vedier na odpad cez zberače druhotných surovín až po nádoby s obzvlášť veľkou kapacitou. Preto máte veľkú šancu, že vaše vonkajšie priestory presvedčia ako vizitka vašej firemnej budovy na celej čiare.Nechce sa vám samostatne umiestňovať popolníky a nádoby na odpad? Kombinované popolníky zjednocujú oba v jednom – predstavujú elegantné a priestorovo úsporné kompletné riešenie.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov