037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Značka
 

Zberné vozíky na odpadky

Zhromažďovanie odpadov vo veľkoplošných kanceláriách alebo na rozsiahlych vonkajších plochách? Nemysliteľné bez našich zberných vozíkov na odpadky, plničiek na odpad a čistiacich vozíkov. Rýchlejšie, flexibilnejšie, ergonomickejšie, pohodlnejšie … praktické zberače odpadu Vám ponúkajú mnohé výhody pri zhromažďovaní a likvidácii odpadu a odpadkov. Presvedčte sa sami!
Našli sme 1 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
170,64
bez DPH
142,20
Našli sme 1 artikel/-e/-ov
Zjednodušenie upratovania a čistenia.
Zberné vozíky na odpadky v tejto kategórii ponúkajú výrazné výhody: nemusíte nič ťažké prenášať a budete rýchlejšie napredovať. Veľké vrecia na odpad s veľkým objemom sa dajú v priebehu niekoľkých sekúnd upevniť na kruhový držiak vreca. S použitím uchytávacích klieští a zberných hrotov sa práca nielen urýchľuje, ale sa stáva aj ergonomickejšou. Zohýbanie sa patrí včerajšku a to je dobre, pretože bez všetkých tých usilovných zberačov odpadkov na verejných priestranstvách, v parkoch a na plochách, kde sa konajú veľké podujatia, by naše okolie rýchlo vyzeralo veľmi neporiadne, špinavo a nie príliš lákavo. So zbernými vozíkmi na odpadky sa táto práca stáva oveľa menej namáhavou.

Zberné vozíky na odpadky – dokonalá pomôcka.
Naše zberné vozíky na odpadky majú kolieska a kolesá, ktoré umožňujú ľahký pohyb. Väčšinou sú to pneumatiky, na ktorých sa vozík veľmi dobre pohybuje najmä na voľnom priestranstve a na nerovnom teréne dobre pruží. Či už je to malý vozík na odpad alebo veľký zberný vozík, ich vlastná hmotnosť je relatívne malá, takže vozíky nie sú príliš ťažké ani keď sa vrece na odpad naplní. Skrátka, čistenie ciest a odstraňovanie odpadkov si dnes už bez zberných vozíkov na odpadky nevieme ani predstaviť, pretože šetria zamestnancov a urýchľujú pracovné procesy. Vďaka vám, naši skvelí pomocníci!
Porovnanie produktov