037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
 

Zberné vozíky na odpadky

Zhromažďovanie odpadov vo veľkoplošných kanceláriách alebo na rozsiahlych vonkajších plochách? Nemysliteľné bez našich zberných vozíkov na odpadky, plničiek na odpad a čistiacich vozíkov. Rýchlejšie, flexibilnejšie, ergonomickejšie, pohodlnejšie … praktické zberače odpadu Vám ponúkajú mnohé výhody pri zhromažďovaní a likvidácii odpadu a odpadkov. Presvedčte sa sami!
Našli sme 9 artikel/-e/-ov
| | |
Súprava pojazdných vozíkov na nádoby na odpad
objem 240 l, š x v x h 600 x 1080 x 580 mm, na 1 nádobu
s DPH
886,80
bez DPH
739,-
s DPH
od 598,80
bez DPH
od 499,-
s DPH
od 214,80
bez DPH
od 179,-
Novinka
s DPH
od 113,88
bez DPH
od 94,90
Novinka
s DPH
622,80
bez DPH
519,-
Novinka
s DPH
262,80
bez DPH
219,-
Novinka
s DPH
250,80
bez DPH
209,-
Novinka
s DPH
od 238,80
bez DPH
od 199,-
Našli sme 9 artikel/-e/-ov

Zberné vozíky na odpadky do kancelárií a vonkajších priestorovMožno snívate o dobrej víle, ktorá by vám splnila každé želanie – napríklad, že by sa vám obratom ruky postarala o čistotu a poriadok na vašich vonkajších priestranstvách.U KAISER+KRAFT síce dobrú vílu nenájdete, zato však nájdete moderné zberné vozíky na odpadky v rôznych vyhotoveniach. Tieto vozíky sú tak praktické, že upratujú a čistia takmer sami.
Odstraňujú odpad rýchlo a zároveň šetria chrbátTen, kto sa pri zbieraní odpadkov chce úplne vyčerpať, natiahne si rukavice a hodí vrece na plece. Každopádne však existujú príjemnejšie možnosti, ako zostať v pohybe. So zbernými vozíkmi na odpadky od KAISER+KRAFT budú kancelárie a vonkajšie priestranstvá rýchlo čisté a zostane viac času na rodinu a voľný čas po ukončení práce. Takáto práca šetrí aj chrbát. O to sa postará nízka hmotnosť vozíka a kolesá a kolieska s ľahkým chodom.S jednými alebo viacerými uchytávacími kliešťami je ešte ľahšie uchovať si pri upratovaní správne držanie tela. Koniec-koncov neexistuje žiadny dôvod, aby ste sa dostávali do priameho kontaktu s odpadom.
Od pojazdnej nádoby na odpad po terénne vozidloV našom obchode dostanete zberné vozíky na odpadky pre začiatočníkov aj pre náročných, ako aj do každého terénu. Rozhodnite sa pre pojazdné nádoby na odpad s pridržiavacím krúžkom na vrecia na odpad, alebo pre čistiaci vozík s viacerými nádobami na separovanie odpadu priamo na mieste. Robustné pneumatiky vyrovnávajú nerovnosti terénu a sú ideálne na zbieranie odpadkov na voľných priestranstvách.Bezpečnostné kolesá, priehradky na umiestnenie náradia, držiaky pre uchopovače – so správnou výbavou splní zberný vozík na odpadky takmer každé želanie.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov