Deliace priečky, deliace steny

Ako sa dá rozumne využiť priestor, ktorý je k dispozícii? Pomocou deliacich priečok! Na lepšie rozdelenie v skriniach a úzkych skrinkách, na veľkých regáloch, v košoch a v zásuvkách. Deliace priečky umožňujú optimálne využitie priestoru takmer v každej skladovacej oblasti.

V kategórii Deliace priečky, deliace steny Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, LISTA, ZARGES, BISLEY, SCHULTE, C+P, mauser, CEMO, HelgeNyberg, hofe, Kongamek, KRAUSE, STEMO, Treston, Wolf.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
  • Nie udržateľné (105)
  • Trvalo udržateľný (1)
Relevantné
Počet výrobkov: 106
Deliace priečky, deliace steny
V ponuke našej internetovej predajne máme funkčné deliace priečky a deliace steny. Tieto slúžia na účelné využívanie existujúcich priestorov. Smerodajným pre optimálne využitie miesta je pri množstve skladovaných vecí prehľadné rozčlenenie. Tu začína oblasť použitia deliacich stien a deliacich priečok. V tejto skupine produktov je k dispozícii veľký výber účelného príslušenstva. Deliace steny umožňujú v každej skladovej oblasti optimálne využitie priestoru. Pri skladovaní a úschove drobných alebo hromadne vyrábaných súčiastok sú rozdeľovače pre prepravky s viditeľným obsahom dobrým riešením. Tieto deliace steny umožňujú úschovu rôznych vecí v menšom množstve kusov v jednej prepravke s viditeľným obsahom. Obmedzuje to počet prepraviek a šetrí miesto. Tieto deliace priečky a rozčlenenia nájdu svoju možnosť použitia aj v iných malých skladovacích debnách a kufríkoch. Pre každú prepravku sa nájde vhodné riešenie. Rozdeľovače regálov uľahčujú prehľadné skladovanie v oblasti regálových systémov. Využívajú sa tu regálové priečky a deliace plechy. Jednoduchá montáž a rôzne výšky umožňujú použitie podľa individuálnych požiadaviek. Pre mriežkové boxy a palety existujú taktiež možnosti na ich rozčlenenie. Mriežkové boxy sa delia na jednotlivé priestory pomocou deliacich stien z oceľovej mriežky, pre palety sa ako odborné riešenie ponúkajú nasadzovacie rámy z dreva.

Sofistikované riešenie pre kanceláriu
Deliace priečky a deliace steny účelne šetria miesto aj v administratívnej oblasti a zabezpečujú prehľadnosť. Užitočným príslušenstvom pre kancelársku výbavu sú napríklad deliace priečky na rozčlenenie zásuviek do kontajnerov pre písacie stoly alebo skrine so závesnou registratúrou. Menšie deliace steny pre kancelárske regály kompletizujú tento priestor. Montáž sa v tomto prípade vykonáva jednoduchým nasunutím. Samozrejme, vo všetkých týchto oblastiach použitia je vždy možné vybrať si medzi špecifickými veľkosťami a tvarmi, ktoré umožňujú optimálne riešenie pre akékoľvek potreby. Príslušenstvo v oblasti deliacich stien a deliacich priečinkov je rôznorodé. U KAISER+KRAFT takto nájdete vhodné produkty pre Vašu firmu.