Deliace priečky

Pre väčší prehľad: Pomocou deliacich priečok môžete rozumne rozdeliť priestor v skriniach a úzkych skrinkách, na veľkých policiach alebo v zásuvkách. Takto optimálne využijete dostupný priestor a zároveň vytvoríte poriadok. Od deliacich priečok pre prepravky s viditeľným obsahom až po regálové priečky do regálov a mriežkové deliace steny pre priemyselné mriežkové boxy – objavte ponuku v online obchode na KAISER+KRAFT!

V kategórii Deliace priečky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, LISTA, ZARGES, BISLEY, SCHULTE, C+P, mauser, CEMO, HelgeNyberg, hofe, Kongamek, KRAUSE, STEMO, Treston, Wolf.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
  • Nie udržateľné (106)
  • Trvalo udržateľný (1)
Relevantné
Počet výrobkov: 107

Deliace priečky: pre väčšiu prehľadnosť v sklade a logistikeDeliace priečky, regálové priečky a spol. umožňujú rozumné využitie priestoru v skriniach, zásuvkách a regáloch. Rozdeľujú úložný priestor na prehľadné jednotky, v ktorých môžete svoje pomôcky prehľadne uložiť. Veľké deliace steny prakticky rozdeľujú úložný priestor – regálové priečky sú naopak vhodné na prehľadné uloženie drobných alebo hromadne vyrábaných súčiastok v prepravkách s viditeľným obsahom. Tie vám umožňujú skladovať aj rôzne diely v malom počte kusov. Takto budete potrebovať menej prepraviek a ušetríte ďalší priestor.Svoje využitie nájdu aj malé deliace priečky v transportných boxoch. Deliace priečky do skríň a regálov umožňujú prehľadné skladovanie a ľahko sa montujú. Vďaka rôznym výškam môžete priečky prispôsobiť svojim individuálnym potrebám. Ak naopak chcete vniesť poriadok do mriežkových boxov, vhodnou voľbou sú mriežkové deliace steny – pre palety sú profesionálnym riešením drevené nasadzovacie rámy.Na premyslenú organizáciu kancelárie: deliace priečkyDeliace priečky sú užitočnými pomocníkmi aj v administratívnej oblasti a kancelárii. Regálové priečky môžete napríklad použiť ako praktické príslušenstvo zásuviek pre kontajnery písacích stolov, na prehľadné oddelenie jednotlivých písacích potrieb. Deliace priečky môžete použiť aj na zväčšenie prehľadu v kancelárskych regáloch a skriniach.Nie ste si istí, ktorá veľkosť je tá správna, alebo potrebujete špeciálnu formu? Kontaktujte nás – náš priateľský servisný tím nájde spolu s vami deliace a regálové priečky vhodné pre vašu spoločnosť.
Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Skrine so závesnou registratúrou | Zásuvné regály EUROKRAFTpro | Zásuvky | Police | Úzke skrinky na šaty | Žeriavy | Minizdvíhače