Značka
Typ produktu
Materiál

Stohovacie stoličky, konferenčné stoličky

Poznáte rozhodujúcu výhodu ergonomických stohovacích konferenčných stoličiek. Miesto! Miesto môžete obsadiť, alebo si ho vytvoriť. Je to také jednoduché. Dlhé mítingy prebehnú bez nadmerného napnutia chrbta – a keď už bude po všetkom, stoličky jednoducho nastohujete na seba. Hotovo. A keď pritom stoličky navyše aj dobre vyzerajú, sedenie je ešte príťažlivejšie.

V kategórii Stohovacie stoličky, konferenčné stoličky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Topstar, MAYER, Dauphin, EUROKRAFTpro, interstuhl, TrendOffice, EUROKRAFTbasic.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 102
Zobrazenie:

Stohovacie stoličky: miesto na sedenie zodpovedajúce konkrétnym požiadavkámNeočakávane prišlo na míting viac účastníkov, na konferenciu je dlhý zoznam hostí, denný pohyb zákazníkov, ktorý sa dá ťažko odhadnúť: Existuje dostatok príležitostí, pri ktorých potrebujete viac stoličiek, ako počas bežného pracovného dňa. Ako dobre, že máme rýchlo poruke stohovacie stoličky, ktoré sa dajú, ak práve nie sú potrebné, bez problémov uskladniť.Aké stohovacie stoličky existujú?Zloženie nášho sortimentu je také, aby ste všetky naše konferenčné a viacúčelové stoly mohli doplniť opticky a funkčne vhodnými stohovacími stoličkami. Pritom máte na výber medzi najrozmanitejšími veľmi robustnými drevenými modelmi, ktoré sa hodia na časté vytváranie a rozoberanie radov stoličiek.Aj konferenčné stoličky, ktoré sú mimoriadne pohodlné a podporujú používateľa pri intenzívnom počúvaní počas mítingu, môžete zostaviť úplne podľa požiadaviek.Dobrá kancelária sa jednoducho nezaobíde bez stoličiek pre návštevy, ktoré sú podľa konkrétneho účelu vyhotovené veľmi jednoducho alebo so špičkovou výbavou. Do čakární akéhokoľvek druhu si môžete objednať priečnikové lavice, ktoré zaberajú málo miesta a vďaka svojej pevnej konštrukcii vás ušetria od neporiadku, ktorý by vznikol posúvaním stoličiek.Na čo musím dbať pri výbere stoličiek pre návštevníkov?Konferencie a mítingy môžu byť dlhé a vyčerpávajúce. Preto je len správne, ak sa rozhodnete pre stohovacie stoličky, ktoré sú obzvlášť komfortné a spĺňajú požiadavky na zdravé sedenie. Profitovať budete pritom tiež z vyššej koncentrácie poslucháčov na prezentáciu a prednášku.Pri veľmi veľkom množstve účastníkov vo veľkom rozsahu – napríklad počas prednášky alebo výročného valného zhromaždenia – je veľmi vhodné siahnuť po jednoduchších modeloch. V zásade by ste mali pri svojom výbere vždy zohľadniť pomer priemernej doby sedenia k príslušnej aktivite používateľa (počúvanie, práca, komunikácia atď.) a frekvencii používania stoličky.Je samozrejmé, že prostredníctvom stohovacej stoličky vysielate aj jemné signály o význame osôb, ktoré ich používajú. Už aj z tohto dôvodu by ste mali vo vašej najdôležitejšej konferenčnej miestnosti dbať na bezpodmienečnú kvalitu a veľmi hodnotný dizajn. Radi vám poradíme aj v tejto záležitosti, jednoducho nás kontaktujte!