Paletové nasadzovacie rámy, paletové príslušenstvo

Chytrá preprava: S paletovými nasadzovacími rámami môžete chrániť svoj tovar pred poškodením a stratou. Okrem toho sa vyhnete odpadu z obalov a ušetríte aj náklady na ich likvidáciu. Na stránke kaiserkraft si môžete vybrať z rôznych variantov paletových nasadzovacích rámov a priamo si objednať vhodné paletové príslušenstvo.

V kategórii Paletové nasadzovacie rámy, paletové príslušenstvo Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft basic.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 48

Paletové nasadzovacie rámy: Šikovné obalové systémyPalety sú neodmysliteľnou pomôckou pri preprave, ako aj v

sklade

. Pomocou správnych

zdvíhacích mechanizmov a zdvíhacích zariadení

prepravíte na paletách ťažké, veľké alebo neskladné tovary. Perfektnú prepravnú symbiózu dosiahnete s paletovými nasadzovacími rámami, pretože práve v sektore prepravy zohrávajú rámy bezpečnú úlohu. Akú presne? Veď práve. Rámy poskytujú prepravovanému tovaru potrebnú stabilitu, rovnako ako ochranu pred poškodením a stratou. Tovar zabezpečujú tak, aby sa nemohol náhodou skotúľať alebo dokonca spadnúť na podlahu a poškodiť sa.Vedeli ste?S paletovými nasadzovacími rámami zabránite vzniku zbytočného odpadu z obalu, a tým ušetríte aj náklady za jeho likvidáciu.Paletové nasadzovacie rámy – vratný obal zodpovedajúci súčasným požiadavkámVyužite rôznorodosť paletových nasadzovacích rámov! Pretože tieto sa dajú jednoducho nasadiť na palety a poskytujú tak potrebnú ochranu pri preprave a skladovaní. Okrem toho môžete nastohovať na seba aj viaceré palety s nasadzovacími rámami – takýmto spôsobom využijete vaše skladovacie plochy v plnom rozsahu a zároveň šetríte prírodné zdroje.Ďalší plusový bod: Máte možnosť vybaviť nasadzovacie rámy uzamykateľnými vekami. Takto získate uzavretú, a preto bezpečnú prepravnú jednotku.Ak chcete prepravovať a skladovať drobné súčiastky, odporúčame vám rozdeľovače priestoru, resp. rozdeľovače nasadzovacích rámov. V nich môžete šikovne uskladniť aj viaceré rôzne veľké drobné súčiastky. Rozdeľovače nasadzovacích rámov, ktoré sa hodia na vašu paletu, nájdete, samozrejme, tiež v našej predajni.Výbava našich paletových nasadzovacích rámovPri postavení jednej palety na druhú je prístup k tovarom umiestneným na jednotlivých paletách sťažený. Riešením sú dištančné prvky, pretože tieto umožnia prístup k vášmu tovaru bez akýchkoľvek problémov.Paletové nasadzovacie rámy so 6 závesmi potrebujú menej miesta pri skladovaní, pretože sa dajú jednoducho sklopiť.S plastovými vekami chránite prepravovaný a skladovaný tovar pred poškodeniami. Predovšetkým vtedy, ak sa palety pohybujú na viacerých rovinách, pretože v takomto prípade sa výrazne zvyšuje riziko pádu.S etiketami a držiakmi na etikety môžete svoje palety doplniť popisom. Takto budete na prvý pohľad vidieť, kde sa ktorý prepravovaný a skladovaný tovar nachádza a získate k nemu rýchly prístup.Paletové nasadzovacie rámy: Rôzne materiály a ich výhodyV našej predajni dostanete paletové nasadzovacie rámy z nasledovných materiálov: ABS plastu, hliníka, dreva, ihličnatých drevín, PE recyklátu, oceľovej mriežky a oceľovej rúry.  • Plast: ľahký, nízke odosielacie náklady (vďaka nízkej hmotnosti), neštiepi sa, odolnosť voči poveternostným podmienkam

  • Hliník: bez statického náboja, vodotesný, vhodný na potraviny, pachovo a chuťovo neutrálny, nízka vlastná hmotnosť

  • Drevo: veľmi robustné, s dlhou životnosťou, výhodné

  • Oceľ: robustná, s dlhou životnosťou


Kreatívne nápady s paletovými nasadzovacími rámamiPaleta plus nasadzovací rám: Mriežkový box

Chýba vám miesto na uskladnenie

mriežkových boxov alebo stohovacích prepraviek

? Rozpočet je príliš tesný, aby ste si zaobstarali ďalší mriežkový box? Alebo momentálne jednoducho nie je k dispozícii žiadny ďalší mriežkový box? Tak si mriežkový box jednoducho zhotovte! Potrebujete na to jednu paletu a jeden paletový nasadzovací rám a už máte k dispozícii pevný prepravný box – treba len vedieť, ako nato!Vyvýšené záhony bez slimákov

Vyhotovte si z viacerých navzájom nastohovaných paletových nasadzovacích rámov vyvýšený záhon – vaše osivo tak zostane nielen chránené pred slimákmi, ale pri práci si budete aj šetriť svoj chrbát!Poradenstvo a kontakt:Máte ešte ďalšie otázky? Kontaktujte nás! Sme vám ochotne k dispozícii na zodpovedanie všetkých vašich otázok.