Značka
Typ produktu
Hĺbka

Baliace stoly, rezacie stojany

Na baliaci stôl, hotovo, ďalej: Kartón hore. Poskladať. Zalepiť. Otočiť. Vložiť fóliu so vzduchovými vankúšmi. Vložiť tovar. Znova fólia. Dodací list musí ísť tiež. Poskladať. Zalepiť. Nalepiť etiketu s adresou. Balík na vozík. Hotovo. Ide sa ďalej: Na našom baliacom stole to zvládnete aj ľavačkou.

V kategórii Baliace stoly, rezacie stojany Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Treston.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 48
Zobrazenie:
Baliace stoly pre plynulú expedíciu
Baliace stoly nachádzajú v každej zásielkovej predajni centrálne a niekedy najdôležitejšie využitie. Rýchlosť je pre dobre bežiaci obchod v expedícii alfou a omegou. Dobré baliace stoly pomáhajú Vašim zamestnancom pracovať rýchlo a efektívne. Doplnenia ako výškové prestavenie, rezacie zariadenia alebo svietidlá sa postarajú o obzvlášť dobré ergonomické pracovné podmienky, ktoré ešte prispievajú k rýchlosti práce v balení. Nie všetky baliace stoly sú rovnaké, preto sú pri tomto výrobku dôležité určité charakteristické znaky. Pri odosielaní listových zásielok, balíčkov a balíkov je dôležité, aby bolo k dispozícii dostatok pracovnej plochy, aby sa práca pri balení mohla vykonávať štruktúrovane a bezchybne. Na zodpovedajúcom pracovnom stole sa nachádza dostatok miesta na triedenie, balenie a frankovanie. Najmä pri veľkých predmetoch alebo veľkých množstvách, ktoré treba pripraviť na odoslanie, je miesto dôležitým faktorom pre systematickú a rýchlu prácu. Mnohé baliace stoly majú prídavné odkladacie plochy, ktoré poskytujú miesto na zakladače, obálky, pečiatky a iný materiál. Toto môže znamenať veľkú časovú úsporu, pretože všetky dôležité pomôcky môžu byť umiestnené na dosah ruky.

Baliace stoly vysokej kvality
Základný prvok baliaceho stola, pozostávajúci z pevnej oceľovej konštrukcie s práškovým nástrekom a pracovnej dosky s platovou povrchovou úpravou, je rozširovateľný a flexibilne použiteľný systém. Pre akúkoľvek potrebu sa tak dá zostaviť tá správna kombinácia. Pre baliace stoly sú v tejto internetovej predajni k dispozícii rozširovacie prvky, ako rozličné odkladacie plochy vo forme regálov. Tieto majú čiastočne výškovo prestaviteľné police a oceľové oblúky, ktoré umožňujú ukladanie obálok, zakladačov a lepenkových škatúľ vo zvislej polohe. Odkladacie police baliacich stolov majú pevnú konštrukciu, aby uniesli aj väčšie hmotnosti. Prídavné podstavcové zásuvky ponúkajú ešte viac úložného miesta na bezpečné odkladanie poštových známok, pečiatok, pier a ceruziek a iných drobných predmetov. K baliacim stolom existujú ako praktický doplnok aj integrované rezacie zariadenia s variabilnou šírkou rezu do 1000 mm. Nadstavbový rezací stojan sa dá jednoducho priskrutkovať na hranu dosky stola. Baliace stoly s kovovými zadnými stenami, odkladacími plochami na formuláre, pojazdnými kontajnermi, policami na klávesnice a iným príslušenstvom kompletizujú celý sortiment.