037 – 65 23 633 
Logo KAISER+KRAFT
ZAMERANÍ NA VAŠE POTREBY

Spoločnosť Kwesto sa premenovala na KAISER+KRAFT a takmer všetko, čo ste v minulosti nakupovali od spoločnosti Kwesto, vám teraz dodá spoločnosť KAISER+KRAFT.

Ak s tým súhlasíte, presmerujeme vás.

KAISER+KRAFT ponúka mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré už možno poznáte z minulosti.

  • KAISER+KRAFT dodrží všetky svoje záruky.
  • Poskytneme vám bezplatné doručenie tovaru.
  • Stále platí 30-dňová lehota na bezproblémové vrátenie tovaru.
  • Žiadna minimálna hodnota objednávky, žiadne dodatočné administratívne poplatky.
Chceli by sme vás však o niečo požiadať: Ak ste boli predtým registrovaným zákazníkom na webovej stránke spoločnosti Kwesto, využite jednoduchý postup a zaregistrujte sa v novom internetovom obchode KAISER+KRAFT.

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Šírka
Materiál
Dĺžka
 

Baliaci papier, vlnitá lepenka v kotúčoch

Natrhnuté, rozmliaždené, stlačené … K poškodeniam balíkov občas dochádza, hoci by tomu tak byť nemalo. Nie je nič horšie, ako pokaziť prvý dojem – kvôli poškodenému balíku. Spoľahlivé zabezpečenie a ochrana tovarov má na expedícii najvyššiu prioritu. Dobre, že ponúkame aj produkty, ktoré zabezpečia spoľahlivé a bezpečné dodanie tovaru.
Našli sme 3 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 3 artikel/-e/-ov
Bezpečne so správnou výplňou
Baliaci papier a vlnitá lepenka v kotúčoch optimálne zabezpečia a „vypolstrujú'' expedovaný tovar. Najmä vtedy, ak používate lepenkové krabice štandardných veľkostí, vznikajú medzi stenou krabice a tovarom často duté priestory. Vyplňte tieto vlnitou lepenkou a baliacim papierom, aby ste chránili obsah balíka, aj samotnú krabicu. Pri preprave balíkov a balíčkov sa tak vo vnútri nebude nič kĺzať. Nevzniknú ani žiadne trhliny a otvory v obale – to je dôležité pre prvý dobrý dojem pre príjemcu zákazky. Takto sa dokonca vyhnete aj spätným zásielkam. Ponúkame Vám klasický a vysokokvalitný baliaci papier v jednoduchých kotúčoch a vo veľkých kotúčoch určených na zvislé stojany. Aj naša kotúčová vlnitá lepenka má vysokú kvalitu, je ohybná a šetrná k životnému prostrediu.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov