Nádoby na odpadky Rubbermaid si poradia s akýmkoľvek odpadom

Nezničiteľné až do konca – zaručene

Teraz nastupujú do práce Slim Jim®, Defender®, Brute® a Untouchable®. Naši hrdinovia v boji s odpadom so zárukou 5 až 10 rokov na celú životnosť produktov sa odpadkov nikdy dostatočne nenasýtia.

Zberače druhotných surovín a vedrá na odpadky musia počas svojej životnosti vydržať, prijať a zhltnúť skutočne veľa – je dobré, že pri produktoch od spoločnosti Rubbermaid sa intenzívne testuje ich odolnosť a životnosť materiálu, z ktorého sú vyrobené. Tieto produkty v sebe ukrývajú množstvo výhod: napríklad veľký objem, praktické funkcie ako nášľapný mechanizmus, zatváracie veko či vhadzovací otvor v ergonomickej výške.

S produktmi Rubbermaid ste dokonale pripravení na akýkoľvek druh odpadu a akúkoľvek záťaž, dokonca aj pri extrémnych komerčných alebo priemyselných činnostiach.

Záruka 10 rokov. Alebo: 5 184 000 minút životnosti produktu

Záruka 5 rokov na plastové produkty Rubbermaid

Záruka 5 rokov na kovové produkty Rubbermaid

Ďalšie praktické produkty Rubbermaid pre vás

Poobzerajte sa v našom online obchode Rubbermaid. Určite tu nájdete mnoho ďalších praktických riešení, ktoré vám pomôžu vytvoriť a udržiavať poriadok.

Propagačná akcia Rubbermaid wt$

Návod na zníženie množstva odpadu na pracovisku

Propagačná akcia Rubbermaid wt$

Predchádzanie vzniku odpadu pomáha šetriť zdroje a chráni ľudí aj životné prostredie. Aké sú základné pravidlá znižovania množstva odpadu na pracovisku používané v praxi? To vám prezradia 3 praktické tipy na zníženie množstva odpadu uvedené v tomto článku.

Odpadové hospodárstvo: Ako motivovať zamestnancov

trashmanagement

Správne triedenie odpadu je komplexná téma, nikdy by však nemali vznikať pochybnosti o tom, ktorý odpad kam patrí. Preto sme zozbierali množstvo užitočných informácií, ktoré vám pomôžu s úspešnou realizáciou vášho odpadového hospodárstva.

Propagačná akcia Rubbermaid mg$

Univerzálny pomocník v otázkach odpadu

Spoločnosť Rubbermaid určite ponúka ten správny systém na likvidovanie odpadov aj pre vás. Neváhajte obrátiť sa na nás so svojimi otázkami. Radi vám pomôžeme nájsť tie správne produkty na zníženie množstva odpadu na pracovisku.