<B>Produkt nie je Enkelfähig</B><br/><br/>Tento produkt v súčasnosti ešte nie je Enkelfähig. Neznamená to, že výrobok nemá žiadne udržateľné vlastnosti, ale len to, že v našom širokom hodnotení udržateľnosti zatiaľ nepokrýva dostatok aspektov udržateľnosti na to, aby dosiahol hodnotenie vyššie ako 3 body a bol tak označený ako Enkelfähig.<br/><br/>Viac informácií týkajúcich sa hodnotenia produktov a iniciatívy Enkelfähig nájdete na našej <a href="/w/company_enkelfaehigscore/">informačnej stránke Enkelfähig</a>.
Čís.: 566614 49

Dopravná plošinka STAR CARRIER EXCELLENCE – Wagner s MaxiGRIP

Dopravná plošinka STAR CARRIER EXCELLENCE – Wagner

d x š 800 x 400 mm, nosnosť 300 kg

151,- €
Cena / ks (bez DPH)

Dodacia lehota: 6-10 dní
Alebo
Prihláste sa a získajte ponuku v 3 krokoch
Opis produktu
Materiál
STAR CARRIER je synonymom vysokej kvality a bezpečnosti. Ložná plocha je zhotovená z tvarovo stálej multiplexovej dosky z vrstveného dreva s certifikátom FSC®. Certifikát FSC®, udelený organizáciou Forest Stewardship Council, je medzinárodne uznanou ekologickou pečaťou. Garantuje, že pri výrobe produktov s certifikátom FSC® bolo použité výlučne drevo, ktoré pochádza z trvalo udržateľného a zodpovedného lesného hospodárstva.
Vďaka špeciálnej povrchovej úprave MaxiGRIP je povrch protišmykový a odpudzuje vodu.

Technika + Dizajn
STAR CARRIER je moderná, mnohostranne použiteľná dopravná pomôcka s rôznymi nápaditými doplnkami, ako sú napríklad oje pre maximálny jazdný komfort pri preprave ťažkých bremien.

Zručne pripojené: Oje sú zhotovené z pevného hliníka a vybavené rukoväťou Soft Touch príjemnou na dotyk. Obzvlášť praktické: Na prepravovanie v batožinovom priestore alebo pri presahujúcom náklade sa oje dá priestorovo úsporne sklopiť na spodnú stranu ložnej plochy. Postarané je aj o šetrenie citlivých podlahových povrchov, pretože dopravná pomôcka je vybavená štyrmi vysokokvalitnými, ultra jemnými prístrojovými kolieskami, ktoré zaručujú mobilitu bez škrabancov a šmúh na všetkých tvrdých/citlivých podlahových povrchoch. Kvôli dodatočnému zabezpečeniu proti neželanému samovoľnému pohybu je jedno z koliesok vybavené silnou zaisťovacou brzdou.

Táto dopravná pomôcka je ideálna na ľahké a pohodlné premiestňovanie aj skutočne ťažkých bremien – v kancelárii, v dielni, doma, pri nákupe a pri sťahovaní.

Ďalší plusový bod: Dva ergonomické praktické otvory na uchopenie, ako aj tri praktické držadlá na prenášanie umožňujú komfortné premiestňovanie dopravnej pomôcky z miesta použitia a naspäť a jej priestorovo úsporné zavesenie za držalo. Dva otvory slúžia okrem toho ako oká na pripevnenie dopravnej siete.

Náš kvalitatívny bonus: Dopravná pomôcka je testovaná z hľadiska kvality, bezpečnosti a dlhej životnosti.

Ložná plocha z multiplexového vrstveného dreva s certifikátom FSC®, 18 mm, s protišmykovou špeciálnou preglejkovou doskou s povrchovou úpravou MaxiGRIP a sklopným ojom. Veľkosť nosnej plochy 800 x 400 mm, výška 146 mm, nosnosť 300 kg.

Štyri ultra jemné kolieska pre dopravné zariadenia s ľahkým chodom, Ø 100 mm, s valčekovými ložiskami pre tvrdé/citlivé podlahové povrchy.
Výstražné upozornenie: Táto dopravná pomôcka nie je vhodná na prepravu osôb. Výrobok nevystavujte trvalej vlhkosti.
  • Certifikované FSC®
  • Odpudzujú vodu
  • Protišmykový povrch
Technické údaje
Nosnosť300 kg
Dĺžka ložnej plochy800 mm
Šírka ložnej plochy400 mm
Šírka400 mm
Výška146 mm
Materiál ložnej plochydoska Multiplex
Farba ložnej plochytmavohnedá
Vybavenie kolesami4 otočné kolieska, z toho 1 so zaistením
Vyhotovenie kolesakolieska pre dopravné zariadenia
Priemer kolesa100 mm
Ložisko kolesavalčekové ložisko
Počet rukovätí1 ks
Vyhotovenie rukoväteergonomická rukoväť
PovrchMaxiGRIP špeciálna preglejková doska s povrchovou úpravou
Hmotnosť6.5 kg
Typ produktudopravné plošinky
Hrúbka dosky18 mm
Vybavenieťažné oje
protišmyková povrchová úprava
Dodávkazmontované
Trvalá udržateľnosť
Certifikácia FSC®
FSC® – Značka pre zodpovedné obhospodarovanie lesov
FSC® je nezávislá certifikácia zodpovedného obhospodarovania lesov a trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Výrobky s certifikátom FSC vyrábajú spoločnosti, ktoré sa zaviazali zabezpečiť ochranu lesov a životného prostredia a rešpektovať práva a potreby zamestnancov, komunít a pôvodných obyvateľov.
Enkelfähig
<B>Produkt nie je Enkelfähig</B><br/><br/>Tento produkt v súčasnosti ešte nie je Enkelfähig. Neznamená to, že výrobok nemá žiadne udržateľné vlastnosti, ale len to, že v našom širokom hodnotení udržateľnosti zatiaľ nepokrýva dostatok aspektov udržateľnosti na to, aby dosiahol hodnotenie vyššie ako 3 body a bol tak označený ako Enkelfähig.<br/><br/>Viac informácií týkajúcich sa hodnotenia produktov a iniciatívy Enkelfähig nájdete na našej <a href="/w/company_enkelfaehigscore/">informačnej stránke Enkelfähig</a>.
Produkt nie je Enkelfähig

Tento produkt v súčasnosti ešte nie je Enkelfähig. Neznamená to, že výrobok nemá žiadne udržateľné vlastnosti, ale len to, že v našom širokom hodnotení udržateľnosti zatiaľ nepokrýva dostatok aspektov udržateľnosti na to, aby dosiahol hodnotenie vyššie ako 3 body a bol tak označený ako Enkelfähig.

Viac informácií týkajúcich sa hodnotenia produktov a iniciatívy Enkelfähig nájdete na našej informačnej stránke Enkelfähig.