Značka
Výber sortimentu
  • Katalógový sortiment (41)
  • Exkluzívny sortiment online (29)
Cena s DPH
8
8
527
527
-

Zámky, kľúče atď.

Uzamknúť, zamknúť, vymknúť, uzavrieť, privrieť, primknúť, zavrieť, uschovať, ochrániť, zabezpečiť, držať po zámkom: Tak veľa a ešte viac slov existuje na jedno a to isté. A rovnako veľa zámkov a kľúčov nájdete v našom sortimente.

V kategórii Zámky, kľúče atď. Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Wolf, Axelent, CP, EUROKRAFTpro, Mannus, HelgeNyberg, ZARGES, Gmoehling, Vetter.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 70
Zobrazenie:
Zámky, kľúče atď.
Tu nájdete všetky druhy zámkov a kľúčov. Kto hľadá jednoduchý bezpečnostný zámok pre plechové šatňové skrinky alebo kontajnery, tu bude vo svojom hľadaní určite úspešný. V online predajni možno nájsť aj špeciálne zámky akéhokoľvek druhu. Zámky Vám predstavujeme spolu s príslušnými kľúčmi pre skladovacie nádoby, skriňové systémy a akékoľvek iné firemné súvislosti, v ktorých ide o bezpečné uschovanie a uzamknutie. S kľúčom s číselnou kombináciou možno spoľahlivo zabrániť neželanému prístupu „náhodným otvorením''. Elektronické zámky sú vhodné pre priehradky na cennosti. Tieto zámky sa obsluhujú bez kľúča zadaním určitej číselnej kombinácie. Pritom treba súčasne zadať kľúčové kódy pre viacerých používateľov, takže tento uzatvárací systém možno použiť aj na reguláciu vstupu osôb do jednotlivých sektorov. Aj v prípade zásuviek na písacích stoloch a iných priečinkov môžu elektronické zámky nájsť svoje uplatnenie. Predpoklady pre montáž sú uvedené v príslušných popisoch výrobkov.

Jednoduché uzatváracie systémy
V našom rozsiahlom online príslušenstve sú dostupné aj vhodné náhradné zámky, pre prípad, že by sa Vám kľúč stratil alebo ak by bolo treba zámky vymeniť z iného dôvodu. Či dvojité bezpečnostné zámky, trojhranné kľúče alebo profilové polocylindrické zámky: vďaka nášmu veľkému výberu sortimentu nie je ťažké nájsť ten správny uzatvárací systém. Do skompletizovaného príslušenstva patria, samozrejme, aj prívesky na kľúče s etiketami, ako aj západkové uzávery na krídlové dvere. S týmito vysokokvalitnými bezpečnostnými produktmi je preto možné pokryť celé zariadenie podniku, od veľkého uzamykacieho zariadenia na budovu, až po dobre skrytý bezpečnostný trezor. Aj zámky na vhadzovanie mincí, napríklad pre šatníkové skrine, má KAISER+KRAFT v svojej ponuke. Je úplne jedno, aký počet zámkov, kľúčov a vhodného príslušenstva potrebujete: KAISER+KRAFT dodáva rýchlo. Objednajte si Vaše nové vybavenie alebo potrebné náhradné zámky u KAISER+KRAFT za atraktívnu cenu.