Zámky, kľúče atď.

Uzamknúť, zamknúť, vymknúť, uzavrieť, privrieť, primknúť, zavrieť, uschovať, ochrániť, zabezpečiť, držať po zámkom: Tak veľa a ešte viac slov existuje na jedno a to isté. A rovnako veľa zámkov a kľúčov nájdete v našom sortimente.

V kategórii Zámky, kľúče atď. Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Wolf, Axelent, C+P, EUROKRAFTpro, Mannus, HelgeNyberg, ZARGES, Gmöhling, Vetter.

Značka
Typ produktu
Kategória
Relevantné
Počet výrobkov: 61

Zámky a kľúče: už žiadne obavy o bezpečnosť!Zaujíma vás, či sú citlivé firemné priestory chránené pred nepovolanými osobami alebo či je dôležitý majetok dobre uschovaný? Potom je čas skontrolovať, či vaše zámky a kľúče zodpovedajú vašim bezpečnostným požiadavkám. Pretože pomocou niekoľkých aktualizácií môžete svoj koncept bez námahy aktualizovať proti zlodejom.Ktoré zámky sa hodia pre jednotlivé oblasti použitia?Požiadavky na bezpečnosť zámkov a kľúčov sa prirodzene zvyšujú s hodnotou alebo potenciálnym nebezpečenstvom obsahu úzkych skriniek, skríň a miestností.Klasický cylindrický zámok s pridelenou súpravou kľúčov je jedným z najuniverzálnejších produktov, ktorý je obľúbený pri zamestnaneckých úzkych skrinkách, ako aj pri kancelárskych a univerzálnych skriniach.Citlivé firemné priestory alebo trezory sú obzvlášť dobre zabezpečené kombinovaným zámkom. Dôležité je, že tu nie sú potrebné žiadne kľúče a kód môže používať viacero osôb. Okrem toho ho možno zmeniť, ak došlo k úniku informácií o zabezpečení.Okrem toho si u nás môžete zaobstarať uzamykacie systémy pre brány a závory pre cestu a objednať komplexné uzamykacie systémy pre rôzne oblasti použitia.Aké zámky a kľúče sú ideálne v školách alebo iných verejných zariadeniach?Mnohé zariadenia denne navštevuje veľa rôznych ľudí. Uzamykací systém by mal byť prispôsobený tomuto pohybu verejnosti – napríklad v prezliekacej oblasti plavárne alebo vo vstupnej hale knižnice.Zámky na mince sú najlepším riešením, pretože nedochádza k strate, náhodnému vloženiu alebo zneužitiu kľúčov. Ušetríte si tak veľa administratívnej práce.Ak sa tento systém nedá praktizovať, nezabudnite každú úzku skrinku očíslovať a poznačiť číslo na kľúči. Príslušné príslušenstvo na označovanie nájdete u nás.Aké bezpečnostné pokyny musia zamestnávatelia dodržiavať pri zámkoch a kľúčoch?Každý zámok, ktorý zabezpečuje nebezpečný alebo cenný predmet, podlieha určitým predpisom. Napríklad zámky závor pre cestu musia spĺňať normu DIN 3222/3223 a v prípade núdze sa musia dať otvoriť hasičmi pomocou univerzálneho trojhranného kľúča.Požiadavky na skladovanie dôležitých dokumentov v špeciálnych oceľových skrinkách alebo tovaru v skrinkách na nebezpečné látky sú veľmi presné. Príslušné informácie sú uvedené v príslušných predpisoch a normách, ktoré tieto typy skríň (musia) spĺňať.To isté však platí aj pre zámky a kľúče vo všeobecnosti: Vždy sa uistite, že kľúče uložené centrálne vo firme, sú rovnako dobre zabezpečené ako tovar pod zámkom.


Úplne zdokumentujte všetky vydané a vrátené kľúče alebo kódy. Aj keď kľúčom otvoríte len zásuvku pracovného stola alebo podobné veci.Odborníci tiež odporúčajú zlikvidovať kľúče alebo zámky, ktoré už nie sú potrebné, takým spôsobom, aby sa nedalo zistiť ich predchádzajúce použitie. Aj takéto informácie dokážu využiť šikovní zlodeji! A ak potrebujete poradiť, jednoducho nás kontaktujte!Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Olejové čerpadlá | Ručné odvíjače | Lekárničky | Uloženie kľúčov | Teleskopické výsuvy | Výplňový materiál | Spojovacie príslušenstvo Pavoy | CP vešiak na kabáty