Priestorové riešenia + projekčný servis

Plánovací a projekčný servis wt$

Kancelárie, oddychové priestory, oplotenie technických zariadení? Ak to potrebujete, je to vaše! To isté platí pre oceľové plošiny, žeriavové systémy, systémy deliacich stien alebo zahradzovacie systémy. Ak potrebujete, zrealizujeme pre vás aj kompletné sprchovacie priestory v kontajnerovom module.


Vytvoríme pre vás efektívny a spoľahlivý koncept akejkoľvek veľkosti a výšky, v novej alebo už existujúcej budove – a v prípade potreby ho zrealizujeme aj počas prebiehajúcich renovačných prác, počas zariaďovania, alebo počas rozširovania priestorov. Pokiaľ máte záujem využiť už existujúcu miestnosť, navrhneme vám jej zariadenia:

  • Jedno aj dvojposchodové
  • Mobilné alebo statické
  • Praktické alebo reprezentatívne
  • S nábytkom alebo bez neho: sanitárne priestory, sklady, oddychové priestory, kancelárie


Naše priestorové riešenia sú vždy robené presne na mieru, realizované prostredníctvom vysokokvalitných produktov a s inteligentnou štruktúrou. Naplníme všetky vaše očakávania ohľadom vysokej kvality, trvalej udržateľnosti a ekonomických aspektov. Pretože miestnosti sú tiež súčasťou architektúry, priestorové systémy od kaiserkraft vyvíjame spolu s projektantmi a dodávateľmi, aby ste boli do všetkého zainteresovaný. Mimochodom, všetko môžme naplánovať priamo vo vašich priestoroch.

Pokiaľ ide o projekty sme vždy radi, keď môžeme zabezpečiť celý projekt – od naplánovania a ponuky, cez zorganizovanie, dodanie, až po kompletizáciu a záverečné schválenie. Naši kvalifikovaní špecialisti vám budú kedykoľvek k dispozícii - slovom aj činmi.

CAD plánovací servis

Plánovací a projekčný servis wt$

Máme plán


Majú stáť skrine bližšie k dverám alebo k oknu? Nie sú tieto regály pre náš sklad príliš vysoké? A čo dodržiavanie právnych noriem?

Nepotrebujete vedieť odpoveď na všetko, jediné, čo potrebujete vedieť je, na koho sa obrátiť, keď ste uviazli uprostred zariaďovania s týmito otázkami:

Plánovanie v CAD programe od firmy kaiserkraft:


Telefón: 037 - 65 23 633 Mobil 0905 693 931

E-mail: service@kaiserkraft.sk