Späť
Produktový poradca Životné prostredie

Čističe malých dielov/čističe súčiastok

Čistota dielov zohráva dôležitú úlohu v dielňach a oddeleniach údržby výrobných podnikov, ako aj vo veľkopriemysle, a považuje sa za znak kvality. Hlavným cieľom je dosiahnuť vysokú úroveň čistenia čo najhospodárnejšie a s minimálnymi rizikami pre ľudí a životné prostredie. Čistenie dielov uľahčuje čistenie nástrojov a strojových súčiastok v každom odvetví, ako sú remeslo, výroba, údržba a servisné dielne.

Pomocou čističov malých dielov/čističov súčiastok odstránite napríklad mastnotu a olej zo strojových súčiastok – bezpečne, účinne a ekologicky. Tu sa dozviete viac o tom, ako fungujú čističe malých dielov/čističe dielov, aké sú rozdiely medzi jednotlivými variantmi a kedy je ktorý typ čističa správnou voľbou.

Na čo potrebujete čističe malých dielov/čističe súčiastok?

Čističe malých dielov/čističe súčiastok sa používajú špeciálne na čistenie mastnoty, oleja a nečistôt z malých dielov. Často sa používajú pre strojové súčiastky alebo nástroje.

V popredí sú dva aspekty:

  • Dôkladné, rýchle a prácu šetriace čistenie malých dielov
  • Bezpečné a ekologické zaobchádzanie s nebezpečnými látkami, ako sú rozpúšťadláČističe malých dielov/čističe súčiastok tiež pomáhajú dodržiavať platné environmentálne predpisy v podniku – napríklad tým, že zabezpečujú, aby neunikali žiadne nebezpečné látky.

Nákup čističov malých dielov/čističov súčiastok: Poradca ler

Ako fungujú čističe malých dielov/čističe súčiastok?

Čističe malých dielov/čističe súčiastok sú k dispozícii v rôznych variantoch:

Hľadanie správneho čističa malých dielov/čističa súčiastok – Tipy

Pri výbere čističov malých dielov/čističov súčiastok sa odporúča ujasniť si nasledujúce základné otázky:

  • Ako často sa vo Vašej prevádzke musia čistiť malé diely/súčiastky?
  • O aké diely ide a aké sú veľké?
  • Pracujete s vysoko horľavými kvapalinami?
  • Aký druh kontaminácie je prítomný?

Ak je čistenie malých dielov/súčiastok súčasťou každodennej práce vo Vašom podniku, čistiaci stôl je nevyhnutný. Pri silnom znečistení dielov so zložitou geometriou je dobrou voľbou zariadenie na umývanie súčiastok alebo zariadenie na ultrazvukové čistenie. Úsporné zvlhčovače sú ideálne na bezpečnú prácu s horľavými kvapalinami.

Dôležité: Pri výbere čistiacich stolov zvážte aj faktory, ako je nosnosť a rozmery pracovnej plochy, najmä ak chcete čistiť ťažké a neskladné diely. Vo väčších dielňach alebo montážnych halách sú ideálne mobilné čistiace stoly.

Naše top produkty z tohto poradcu
Relevantné
Počet výrobkov: 29