037 – 65 23 633 

Hľadáte nový nábytok do Vašej firemnej kancelárie?

 

Spoločnosť KAISER+KRAFT Vám pomôže, aby ste našli vhodné vybavenie. 

 

Ako jeden s vedúcich B2B zásielkových predajcov vybavenia kancelárií ponúkame svojim zákazníkom nielen výnimočne všestranný sortiment a rozsiahle poznatky o výrobkoch, ale aj pôsobivý servisný balík:

 

Doprava tovaru zdarma

Právo na vrátenie do 30 dní

Rýchla dodávka

Záruka minimálne 3 roky

Kompletné kancelárie

Ak hľadáte kompletne nové zariadenie kancelárie, ste v spoločnosti KAISER+KRAFT na správnej adrese. Dostanete tu nielen kancelársky nábytok každého druhu, ale môžete si vybrať z opticky zosúladených radov kancelárskeho nábytku . Pri výbere správnych výrobkov vám môže pomôcť aj CAD plánovací servis. CAD plánovanie vám poradí v závislosti od vašich požiadaviek a ochotne pomôže pri realizácii projektu kompletnej kancelárie. 

 

Aj montáž nábytku radi preberieme za Vás. Za 10 % nákupnej ceny Vám dodáme nábytok, zostavíme ho a obalový materiál si hneď odvezieme. Montážny servis si môžete rezervovať priamo pri výrobku kliknutím na príslušné pole v okne potvrdenia.

 

Tu predstavované kompletné kancelárie sú pohodlnou možnosťou, ako získať kompletné vybavenie kancelárie jedným kliknutím. Nájdete tu nielen písací stôl a pojazdný kontajner, ale aj regál na spisy a kancelársku stoličku ‒ všetko z jednej ruky a perfektne zosúladené.

 

Kancelárske stoličky

Každý, kto strávi približne osem hodín denne pri kancelárskom stole, by mal pri výbere správnej kancelárskej stoličky venovať mimoriadnu pozornosť jej funkčnosti.

 

Pre ľudí so sedavým zamestnaním sú napríklad mimoriadne vhodné otočné stoličky pre ľudí s problémami s platničkami . Chránia najcitlivejšiu časť chrbta a ergonomicky rozumne prispievajú k pohode na pracovisku. Vďaka integrovanej bodovo synchrónnej mechanike sa môžu podporiť dôležité procesy pohybu ako predklony alebo úklony do strán. Trojdimenzionálny pohyblivý kĺb sedadla, aký sa nachádza v otočných stoličkách pre operátorov , zaručuje najlepšiu možnú voľnosť pohybu v sede.

 

U spoločnosti KAISER+KRAFT nájdete veľký výber ergonomických kancelárskych stoličiek v rôznych dizajnoch a z rôznych materiálov. V tomto prehľade sme pre Vás zhrnuli niektoré z našich najobľúbenejších modelov. Náš kompletný sortiment nájdete tu:

 

Pozrieť kompletný sortiment

 

Písacie stoly

Písacie stoly zohrávajú ústrednú úlohu pri zariaďovaní kancelárskych pracovných miest. Na jednej strane musia vyhovovať požiadavkám jednotlivých zamestnancov a na druhej strane sa musia optimálne integrovať do miestnosti.

 

Mimoriadne ergonomické výhody ponúkajú výškovo prestaviteľné písacie stoly , pretože sa môžu individuálne nastaviť pre každého zamestnanca. Ak je k dispozícii dostatok miesta, odporúčame rohové písacie stoly , ktoré poskytnú zamestnancom v kancelárii dostatok pracovnej plochy a úložného priestoru. Pod ne sa spravidla môžu umiestniť dokonca až dva pojazdné kontajnery.

 

Jednotlivé stoly kombinujte pomocou rozumných spojovacích prvkov s prídavnými stolmi a vytvorte individuálne okolie písacieho stola. Všetko, čo na to potrebujete, nájdete v online predajni KAISER+KRAFT. V tomto prehľade sme pre Vás zhrnuli výber našich aktuálnych písacích stolov. Náš kompletný sortiment nájdete tu: 

 

Pozrieť kompletný sortiment

 

 

Pojazdné kontajnery

Pojazdné kontajnery sú praktickí pomocníci, ktorí ponúkajú dodatočný úložný priestor na pracovnom mieste. Funkčné zásuvkové skrine môžete umiestniť nenápadne pod písacím stolom alebo ako dodatočnú odkladaciu plochu vedľa kancelárskeho stola. Kto nechce presúvať spodnú skrinku, môže siahnuť priamo na stojaci kontajner .

 

U spoločnosti KAISER+KRAFT nájdete kontajner pre písací stôl so zásuvkou so závesnou registratúrou, zásuvkou na pomôcky alebo jednoduchými zásuvkami na zakladače, knihy a iný pracovný materiál. Dizajn pojazdných kontajnerov sa môže optimálne prispôsobiť písacím stolom a kancelárskym regálom z nášho sortimentu. Týmto spôsobom sa môžu jednotlivé kusy kancelárskeho nábytku zhrnúť do jednotnej kompletnej kancelárie.

 

V tomto prehľade sme pre Vás zhrnuli niektoré z našich aktuálnych modelov. Náš kompletný sortiment nájdete tu:

 

Pozrieť kompletný sortiment

 

Kancelárske regály

Kancelárske regály nesmú chýbať v žiadnej dobre organizovanej pracovnej kancelárii. Ponúkajú úložný priestor na zakladače, dokumenty alebo knihy. Môžu sa však využiť aj na kancelárske prístroje, ako tlačiareň, skener a fax. Na tieto prístroje sú dostupné regály so špeciálnymi káblovými priechodkami.

 

U spoločnosti KAISER+KRAFT nájdete veľký výber kancelárskych regálov v rôznych výškach, šírkach a farbách. Nízky prípravný regál je vhodný napríklad ako úložná plocha pod okenný parapet. Rohové regály môžu okrem toho predstavovať priestorovo úsporné riešenie pri nedostatku miesta, pomocou ktorého sa optimálne využije dostupný priestor. Do veľkých kancelárií, ktoré si vyžadujú veľa úložného priestoru, sa môžu umiestniť veľkoplošné regálové steny

 

V tomto prehľade sme pre Vás zhrnuli malý výber našich kancelárskych regálov. Náš kompletný sortiment nájdete tu:

 

Pozrieť kompletný sortiment

 

Skrine na spisy

Skrine na spisy ponúkajú bezpečnosť, poriadok a miesto. Tri kritériá, ktoré v kancelárii zohrávajú dôležitú úlohu. Ak sú skrine na spisy uzamykateľné , môžete do nich za zatvorené dvere uschovať dôležité dokumenty, ktoré nie sú určené pre všetky oči. Ak potrebujete rýchly prístup k zakladačom, ktoré používate pravidelne, ponúkame Vám regálové skrine

 

Ak máte možnosť umiestniť celú jednotku skrine na spisy ku stene, ponúkne Vám to vysokú mieru poriadku a dostatok možností na uschovávanie. Nájdete tu miesto aj na integrovaný šatník alebo na často používané pomôcky ako metla, vysávač alebo kanva na polievanie. Všetky tieto predmety sa tam dajú umiestniť bez toho, aby negatívne ovplyvňovali vzhľad miestnosti. 

 

V tomto prehľade sme pre Vás zhrnuli výber našich skríň na spisy. Tu sa dostanete na kompletný sortiment:

 

Pozrieť kompletný sortiment